Omlouváme se, ale provoz eshopu je aktuálně pozastaven. Pro Vaši poptávku, či dotazy nás prosím kontaktujte na tel: +420 608 973 413.

Výrobci a dodavatelé
Ověření dodavatelé s dlouholetou tradicí

Prodáváme pouze produkty, které jsou od ověřených a kvalitních dodavatelů.
Zde naleznete výrobce se kterými dlouhodobě spolupracujeme.

Zarges

Spolupracujeme se společností Zarges GmbH se sídlem v Německu, která působí již více než 80 let jako lídr na trhu v oblasti hliníkových produktů. Značka Zarges je v celé Evropě synonymem pro špičkovou kvalitu a bezpečnost.

Tauchman

V naší škále výrobků nechybí ani české zastoupení. Firma Tauchman SWS s.r.o. vznikla již v roce 1991. Výrobky značky Tauchman se vyznačují dobrou tuhostí díky kvalitním lisovaným profilům.

Altrad

ALTRAD-Mostostal má dlouholeté zkušenosti v odvětví lešení. Díky síle značky a společnosti je v popředí polských výrobců v Polsku a Evropě. Od společnosti ALTRAD-Mostostal nabízíme hliníkové i rámové lešení. 

SLV-Group

Již dlouhé roky spolupracujeme se společností SLV-Group, která se specializuje na výrobu moderních modulových systémů lešení a fasádního lešení. Nabízí výrobky vynikající kvality vyrobené z oceli nejvyšší kvality a s důrazem na detail.

Custers

Společnost Custers je holandský výrobce hliníkového lešení a pracovních plošin s více jak 100-letou tradicí. Svou filozofii zakládají na vysoce kvalitních materiálech a precizní výrobě.