Omlouváme se, ale provoz eshopu je aktuálně pozastaven. Pro Vaši poptávku, či dotazy nás prosím kontaktujte na tel: +420 608 973 413.

Naše služby
Pronájem a montáž lešení

V oblasti stavebnictví je toho opravdu hodně co pro Vás můžeme udělat.

Nedělejte si starosti s koupí žebříku nebo lešení, když ho dlouhodobě nevyužijete. Využijte raději našich služeb a potřebné vybavení si můžete půjčit, třeba jen na jeden den. Z naší nabídky můžete využít fasádního lešení a komplexních služeb, které nabízíme našim zákazníkům. Lešení Vám navrhneme, postavíme a posléze i demontujeme. Na práce menšího rozsahu vybírejte z hliníkových věží nebo hlinkových žebříků, se kterými dosáhnete až úctyhodné třináctimetrové výšky.


Pronájem fasádního lešení

Pronajímáme lešení od předního světového německého výrobce lešení Layher. Nemusíte se téměř o nic starat. Přijedeme až k Vám, stavbu zaměříme a následně navrhneme konstrukci lešení tak, aby vyhovovala Vašim potřebám a zároveň pro Vás byla co nejekonomičtější. Následně lešení přivezeme a postavíme, případně dle Vašich potřeb dovybavíme (např. sítěmi). Po dokončení prací, lešení opět demontujeme a odvezeme. Cenovou nabídku vždy připravujeme individuálně dle použitého systému, rozměrů a náročnosti konstrukce. Zároveň naši stálí zákazníci mají výhodnější pevnou cenu za m2 nehledě na náročnost konstrukce.

Pronájem hliníkových věží

Pronajímáme hliníkové věže od výrobce ALTRAD-Mostostal, které se svojí kvalitou rovnají evropské špičce. Vybírat můžete ze základních modelů, které lze případně doplnit dalšími komponenty z naší široké nabídky. Cena pronájmu se odvíjí od typu věže a doby výpůjčky. Cena se počítá za každých započatých 24 hodina je potřeba k ní připočíst vratnou kauci ve výši 5000,- Kč a případně cenu za další příslušenství.

Pronájem žebříků

V nabídce máme několik základních typů žebříků od společnosti Zarges, s nimiž dosáhnete pracovních výšek až téměř 13 m. Vybírat můžete mezi víceúčelovými žebříky, které oceníte při práci doma, venku, či pro každodenní profesní využití. Nebo sáhnout po některém z výsuvných žebříku pro bezpečnou práci ve větších výškách. Cena pronájmu žebříků se odvíjí od typu žebříku a doby výpůjčky. Cena se počítá za každých započatých 24 hodina je potřeba k ní připočíst vratnou kauci ve výši 5000,- Kč a případně cenu za další příslušenství.

Kontaktujte nás

Tel: +420 608 973 413 / +420 777 771 944
Email: info@leseni-remirent.cz
Web: www.leseni-remirent.cz