Omlouváme se, ale provoz eshopu je aktuálně pozastaven. Pro Vaši poptávku, či dotazy nás prosím kontaktujte na tel: +420 608 973 413.

Naše služby
Co pro Vás můžeme udělat

V oblasti stavebnictví je toho opravdu hodně co pro Vás můžeme udělat.

Naší doménou je primárně prodej certifikovaných lešení, ale zabýváme se i pronájmem lešení. Rádi Vám přijedeme stavbu zaměřit, doporučíme vhodné řešení a lešení pro Vás na místě i sestavíme. Snažíme se, aby naše služby byly kompletní a splnili komplexně potřeby našeho zákazníka. 

Důležitý je pro nás osobní přístup, kdy se snažíme opravdu individuálně přistupovat ke každému zákazníku a jeho potřebám. Nebudeme Vám zbytečně doporučovat drahé řešení, když Vaše potřeby uspokojí i ekonomičtější forma.. Jsme lidi a jsme tu pro lidi, tak se podle toho i chováme.


Prodej

Prodáváme profi a hobby žebříky, pojízdné hliníkové lešení, pojízdné schody a pracovní plošiny, rámové a modulové ocelové lešení, přepravní bedny a boxy a další příslušenství.

Pronájem a montáž

Budete natírat fasádu, dělat nějaké úpravy na Vašem domě a nechcete kvůli měsíci práce kupovat lešení? Samozřejmostí je u nás pronájem lešení i jeho montáž. Stačí se nám ozvat a zbytek se již domluvíme..

Zakázková výroba

Některé nabízené sériové řešení není dostatečné pro Vaše konkrétní potřeby. Nemáme problém nechat cokoliv vyrobit, aby jsme naplnily Vaše potřeby.