Omlouváme se, ale provoz eshopu je aktuálně pozastaven. Pro Vaši poptávku, či dotazy nás prosím kontaktujte na tel: +420 608 973 413.

Wish List 0
Jednodílné

Jednodílné

Jednodílné žebříky jsou nepostradatelným pomocníkem, jak ve stavebnictví, tak v domácnosti.

Najdete zde jak klasické, tak některé speciální, např. teleskopický, dřevěný nebo celoplastový pro práce pod napětím.

Jsou velice lehké, s prvotřídní kvalitou zpracování a zároveň obzvláště stabilní.

Posílené spoje a vylepšené patky zajišťují větší bezpečnost při práci.Tauchman

Žebřík opěrný jednoduchý

1 275 Kč Cena bez DPH: 1 275 Kč

Jednoduchý všestranný žebřík vyniká vysokou tuhostí svařované konstrukceVhodný pro domácí i profesionální použitíKulaté příčky Ø35mm drážkovanéBarva: přírodní Alu slitinaDalší voli..

Zarges

Alto L příčlový opěrný žebřík

2 892 Kč Cena bez DPH: 2 390 Kč

Velice lehký a zároveň obzvláště stabilníVyměnitelné patky sestávající ze 2 komponentů pro bezpečné stáníSpojení příčlí s nosnými profily kvalitním lemovánímPříčle a nosné profily ..

Zarges

Comfortstep L polstrovaný opěrný žebřík

5 675 Kč Cena bez DPH: 4 690 Kč

Stupně zakončené plastovými koncovkamiEloxované nosné profily jsou odolné proti otěruStupně s rýhovanou nášlapnou plochou široké 80 mmVnější šířka 380 mmStupně zakončené plastovými..

Zarges

Compactstep L teleskopický žebřík

5 554 Kč Cena bez DPH: 4 590 Kč

Složený žebřík se vejde do každého zavazadlového prostoruLze nastavit různé výšky - více žebříků v jednomŠiroké příčle pro komfortní stání a výstupStupně a bočnice z lisovaných pro..

Zarges

Crestmaster L dřevěný opěrný žebřík

2 529 Kč Cena bez DPH: 2 090 Kč

Určen pro řemeslníky, kteří trvají na tradiciNosné profily z vysoce kvalitního, vybraného dřeva jehličnatých stromů se zlatohnědým zabarvením, příčle z bukuČepový spoj mezi příčlem..

Zarges

EFA L celoplastový opěrný žebřík

8 216 Kč Cena bez DPH: 6 790 Kč

Bezpečnostní žebřík pro speciální použití v chemickém a farmaceutickém průmyslu, elektrárnách, plynárnách a vodárnáchNosné profily a příčle (30 × 30 mm) z umělé hmoty zpevněné skel..

Zarges

Megastep L opěrný žebřík

5 191 Kč Cena bez DPH: 4 290 Kč

Nosnost max. 250 kg60 mm hluboké stupně s protiskluzovým rýhovánímČerné eloxované profilyNa horních koncích opěrné podložky pro bezpečné opřeníSpojení příčlí a bočnic vysoce pevným..

Zarges

Opěrný žebřík Hobby

1 077 Kč Cena bez DPH: 890 Kč

Vnější šířka žebříku 390 mmKvalitní spoje příčlí s nosnými profily lemovánímVarianty produktu:Obj. č.Délka (m)Pracovní výška (m)Počet příčlíHmotnost (kgTraverzaCena bez DPH (Kč)Cen..

Zarges

Saferstep L stupňový opěrný žebřík, eloxovaný

5 433 Kč Cena bez DPH: 4 490 Kč

Spojení stupňů s nosnými profily kvalitním lemovánímStupně a nosné profily z lisovaných profilůVyměnitelné patky sestávající ze 2 komponentů pro bezpečné stáníStupně s technologií ..

Zarges

Seventec L stupňový opěrný žebřík

3 860 Kč Cena bez DPH: 3 190 Kč

Obzvláště lehký a proto snadno přenosný85 mm hluboké stupně, rýhované pro bezpečné stáníHladká vnější strana bočnic pro příjemné uchopeníPatentované sedmibodové spojení mezi nosným..

Zarges

Stella L příčlový opěrný žebřík

3 013 Kč Cena bez DPH: 2 490 Kč

Vyměnitelné patky sestávající ze 2 komponentůHloubka příčlí 30 mmSpojení lemováním mezi nosnými profily a stupniPříčle a nosné profily vyrobeny z lisovaných profilů odolných proti ..

Zarges

Strato DL opěrný žebřík

1 803 Kč Cena bez DPH: 1 490 Kč

Vyrábí se v provedení od 8 do 20 příčlíStabilní trojúhelníkové příčle s bezpečnostním protiskluzovým rýhovánímSpeciální konstrukce příčlí zajišťuje širokou plochu pro stáníStupně a..

Zobrazuji 1 až 12 z 12 (celkem stran 1)