Omlouváme se, ale provoz eshopu je aktuálně pozastaven. Pro Vaši poptávku, či dotazy nás prosím kontaktujte na tel: +420 608 973 413.

Wish List 0
Oboustranné

Oboustranné

V této kategorii pro vás máme oboustranně schůdné stojací žebříky, štafle, schůdky a mnohoúčelové žebříky pro různorodé použití na stavbě, doma nebo na zahradě.

Vybrat si můžete z různých materiálů, povrchových úprav, ale i z produktů pro specializované práce jako třeba plastový žebřík pro elektrikáře.

Doporučujeme prohlédnout si mnohoúčelové žebříky nebo teleskopický kombinovaný žebřík.


Zarges

Bigfoot P pojízdná kruhová stolička

1 561 Kč Cena bez DPH: 1 290 Kč

Rýhovaná protiskluzová nášlapná plochaPojízdné provedení se třemi odpruženými kolečky, které se při zatížení automaticky zasouvajíPatentovaný systém se západkami, který umožňuje mo..

Zarges

Combimaster X víceúčelový sklapovací žebřík

5 554 Kč Cena bez DPH: 4 590 Kč

Robustní ocelový kloub s automatickou západkouJeden díl žebříku je vybaven širokou příčnou traverzou pro bezpečnější stáníVyměnitelné plastové patky sestávající ze dvou komponentůS..

Zarges

Comfortstep B polstrovaný stojací žebřík

5 675 Kč Cena bez DPH: 4 690 Kč

80 mm hluboké stupněEloxované nosné profily odolné proti odřeníPolstrované přední hrany stupňůKonce stupňů jsou vybaveny plastovými chráničiStupně jsou vyměnitelné, připevněné šrou..

Zarges

Coni B příčlový stojací žebřík

2 771 Kč Cena bez DPH: 2 290 Kč

Velice lehký a zároveň stabilníStabilní příčle z lehkého kovu o rozměrech 30 x 30 mm s protiskluzovou, rýhovanou nášlapnou plochouZesílené ocelové kloubyPříčle jsou připevněny lemo..

Zarges

Crestamax B dřevěný stojací žebřík (štafle)

3 618 Kč Cena bez DPH: 2 990 Kč

Určen pro řemeslníky, kteří trvají na tradiciBarva: světle hnědáDřevo: kategorie výběrPovrchová úprava: akrylátový lakProstorná taška na nářadíKlouby z pozink. oceli, s hákem na vě..

Zarges

Dřevěný stojací žebřík (štafle)

980 Kč Cena bez DPH: 810 Kč

Určen pro řemeslníky, kteří trvají na tradiciBarva: světle žlutáDřevo: kategorie výběrPovrchová úprava: akrylátový lakOba díly žebříku jištěny řetízky proti rozevřeníZatížitelnost:..

Zarges

EFA B celoplastový stojací žebřík

12 935 Kč Cena bez DPH: 10 690 Kč

Bezpečnostní žebřík pro speciální použití v chemickém a farmaceutickém průmyslu, elektrárnách, plynárnách a vodárnáchNosné profily a příčle (30 × 30 mm) z umělé hmoty zpevněné skel..

Zarges

EFA mix B plastový stojací žebřík

9 668 Kč Cena bez DPH: 7 990 Kč

Nevodivý žebřík vhodný pro déletrvající práce60 mm hluboké stupně s protiskluzovým rýhovánímOchrana při pracích na elektrických zařízeních díky bočnicím z vyztužené umělé hmotyHlin..

Zarges

Megastep B stojací žebřík oboustranně schůdný

6 643 Kč Cena bez DPH: 5 490 Kč

Nosnost max. 250 kg60 mm hluboké stupně s protiskluzovým rýhovánímČerné eloxované profilyRobustní ocelové pantyJištění proti rozevření pevnými perlonovými popruhySpojení příčlí a b..

Zarges

Multimax M mnohoúčelový žebřík

10 757 Kč Cena bez DPH: 8 890 Kč

Mnohostranně použitelný žebřík s kompaktními rozměrySložený se vejde do každého zavazadlového prostoruJednoduché přestavování pomocí šesti automaticky aretujících, přišroubovaných ..

Zarges

Multitec M mnohoúčelový 4-dílný žebřík

4 790 Kč Cena bez DPH: 4 790 Kč

Možnost použití jako: opěrný a oboustranně schůdný stojací žebřík, opěrný žebřík s odstupem od zdi nebo jako praktická pracovní plošinaPro větší stabilitu 2 příčné traverzy (obj. č..

Zarges

Nova B stojací schůdky, oboustranně schůdné

3 134 Kč Cena bez DPH: 2 590 Kč

Robustní ocelové kloubyUzavřený profil stupňů s integrovanou lemovanou trubkouPatentovaná konstrukce stupňů: robustní, stabilní, s dlouhou životnostíStupně spojené s nosnými profil..

Zobrazuji 1 až 12 z 26 (celkem stran 3)