Wish List 0
Rámové fasádní

Rámové fasádní

Dodáváme lešení od předního polského výrobce fasádního lešení SLV-Group, jehož výrobky mají nezbytné certifikáty a bezpečnostní značky B.

Jednoduchá montáž umožňuje rychlé postavení a zaručuje bezpečnou a pevnou konstrukci.


SLV-Group

Čelní okopová zarážka

188 Kč Cena bez DPH: 155 Kč

vyrobena z masivního smrkového dřevazakončená ocelovým kováním na obou koncíchzabraňuje pádu materiálu nebo nářadí z podlahy lešení na boční straně konstrukceVlastnosti produktu:Kó..

Čelní zábradlí dvojité

463 Kč Cena bez DPH: 383 Kč

vyrobeno z oceli, žárově zinkovanéslouží jako boční ochrana, uzavírající boční stranu lešeníVarianty produktu:Kód zbožíŠířka (m)Hmotnost (kg)Cena bez DPH (Kč)Cena vč. DPH (Kč)SLV-7..

SLV-Group

Diagonála

604 Kč Cena bez DPH: 499 Kč

vyrobena z trubky 48 × 32,0 mm, žárově zinkovanádélka výztuhy je přizpůsobena délce a výšce pole lešeníslouží pro vyztužení lešeníVarianty produktu:Kód zbožíPro délku pole (m)Délka..

SLV-Group

Konzole 0.73 m

1 049 Kč Cena bez DPH: 867 Kč

vyrobena z oceli, žárově zinkovanáumožňuje rozšířit lešení o dvě podlahylze upevnit na vnitřní i vnější straně lešeníVlastnosti produktu:Kód zbožíHmotnost (kg)Cena bez DPH (Kč)Cena..

SLV-Group

Konzole bez pojistky 0.32 m

696 Kč Cena bez DPH: 575 Kč

vyrobena z oceli, žárově zinkovanáumožňuje rozšířit lešení o jednu plošinuupevňuje se z vnitřní strany lešeníVlastnosti produktu:Kód zbožíHmotnost (kg)Cena bez DPH (Kč)Cena vč. DPH..

SLV-Group

Konzole s pojistkou 0.32 m

741 Kč Cena bez DPH: 612 Kč

vyrobena z oceli, žárově zinkovanáumožňuje rozšířit lešení o jednu plošinumůže se montovat na vnější i vnitřní straně lešeníVlastnosti produktu:Kód zbožíHmotnost (kg)Cena bez DPH (..

SLV-Group

Kotva

129 Kč Cena bez DPH: 107 Kč

vyrobena z oceli, žárově zinkovanápřenáší vnější zatíženíslouží pro ukotvení lešení k budověVarianty produktu:Kód zbožíDélka (m)Hmotnost (kg)Cena bez DPH (Kč)Cena vč. DPH (Kč)SLV-U..

SLV-Group

Nánožka

238 Kč Cena bez DPH: 197 Kč

vyrobeny z pozinkované ocelikulaté závity o průměru 38 mmrozměry základny 150 × 150samočisticí závit - umožňuje získat vyšší výšku lešení díky nastavenímá zářez proti vyšroubování ..

SLV-Group

Ocelová podlaha, nýtovaná

820 Kč Cena bez DPH: 678 Kč

žárově zinkovaná - děrovaná, díky čemuž je neklouzaváplošiny vyhovují požadavkům normy DIN 4420 i DIN EN 12811 - držáky plošin se snadno vejdou do U-profilů svislých rámů, zkracuje..

SLV-Group

Ocelový žebřík

920 Kč Cena bez DPH: 760 Kč

vyroben z oceli nebo hliníkučasto se používá na první výškové úrovni a nahrazuje komunikační plošinyVarianty produktu:Kód zbožíMateriálDélka (m)Šířka (m)Hmotnost (kg)Cena bez DPH (..

SLV-Group

Okopová zarážka

188 Kč Cena bez DPH: 155 Kč

vyrobena z masivního smrkového dřevalepená ze tří prvkůzakončená ocelovým kováním na obou koncíchzabraňuje pádu materiálu nebo nářadí z podlahy lešení na delší straně konstrukceVar..

SLV-Group

Otočná spona

125 Kč Cena bez DPH: 103 Kč

vyroben z oceli, žárově pozinkovánopodle normy DIN EN 74-1 RA BBslouží pro spojování trubek lešení (ø 48,3 mm) v libovolném úhluVlastnosti produktu:Kód zbožíHmotnost (kg)Cena bez D..

Zobrazuji 1 až 12 z 32 (celkem stran 3)